Hoofdcoördinator:

                Vicky Vermeire

                        vicky@pridebrugge.eu

                        +32-(0)465/461.322

                        +31-(0)6/8793.0370

 

Coördinator Communicatie Vlaanderen en Nederland:

                Elisabeth De Coninck

                        elisabeth@pridebrugge.eu

 

Coördinator Communicatie Wallonië en Frankrijk:

                Laura Ganza

                        laura@pridebrugge.eu

 

Coördinator Financiën:

                Elke Beeckman

                        elke@pridebrugge.eu

 

Coördinator Parade:

                Caroline Stienne

                        caroline@pridebrugge.eu

 

Coördinator Kempen:

                Pauline Mols

                        pauline@pridebrugge.eu

 

Coördinator Festival:

                To be announced

                        To be announced

 

Coördinator Vrijwilligers:

                To be announced

                        To be announced

 

Coördinator Website:

                To be announced

                        To be announced

 

Coördinator Social Media:

                To be announced

                        To be announced

 

Coördinator Veiligheid:

                To be announced

                        To be announced

 

Coördinator Materialen:

                To be announced

                        To be announced

 

 

Hoe ons te contacteren?

Tekstvak: Copyright © B-Pride Brugge 2020
Tekstvak: Contact

Over ons

Berichten

Evenementen

Contact

 

Partners